Jump to content
Boosted your CS1.6 server ×
Welcome to
BLACKGAMES Romania
This community was created in 2012 as a laid back gaming environment to give gamers a place to call home and be able to communicate with others. Don't forget to present yourself to us in a small topic then you can try to read our community rules and most importantly, don't forget to have fun, we are a gaming community with the desire to change the meaning of gaming, we try to offer everything that is best for members of our community, at the same time we are looking for staff, servers, designers, pulleys and more.

[Forums] Campanie Moderators


Recommended Posts

:sageata:Precum spune și titlul acestui subiect, forumul are nevoie, de personal pentru buna desfășurare a forumului, dar și pentru ajutor în dezvoltarea comunității noastre. Campania va fi deschisă mereu când avem un număr de personal extenuat și avem nevoie de alți Moderatori. Toți membrii de pe forum au permisiunea de a aplica în această campanie, în afară de personale care au interzis la noi pe comunitate din cauza unor calamități provocate, sau unor situați de dificultate indiscutabile.

:sageata:Membrii care doresc să aplice la această campanie, sunt rugați să fie atenți să nu fii făcut 'Multiple Accounts' sau săvârșind alte lucruri împotriva regulamentului sau a comunității noastre. Toți membrii sunt rugați să completeze corect și serios modelul de cerere. Membrii care aplică trebuie să cunoască ce trebuie să facă un membru Moderator cât în calitate de profesionalism cât și cea de disciplină de bună purtare. Nu se creează alt topic, ci completați modelul și răspundeți tot în acest post  cu modelul completat.

 

Cum te numești, ce vârstă ai și de unde ești?: 
De ce vrei să te alături comunități noastre?:
Ce categorie dorești să moderezi, să ai grijă de ia?:
Cum vei avea grijă de categoria pe care o vei Modera?:
Descrie-te personal în minim 2-3 rânduri:
Modalitate de contact(STEAM/FB/E-mail):
Alte precizări:

Descoperă sfaturi de securitate online în categoria dedicată: Securitate

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Cum te numești, ce vârstă ai și de unde ești?: Alex Radulescu ,27 de ani , Ploiesti Prahova
De ce vrei să te alături comunități noastre?:Cunosc foarte bine pe majoritatea si vreau sa ajut comunitatea sa creasca cat mai mare.
Ce categorie dorești să moderezi, să ai grijă de ia?:orice este disponibil,ba chiar ar fi ok sa fie pe general.
Cum vei avea grijă de categoria pe care o vei Modera?:Postari,verificari postari, adaugare de postari ,tot ce este nevoie.
Descrie-te personal în minim 2-3 rânduri:Amuzant,prietenos,de incredere si foarte atent la ceea ce se intampla in jur.
Modalitate de contact(STEAM/FB/E-mail):alexandru.radulescu@soli-infra.de
Alte precizări:. Las la alegerea voastra ceea ce vreti sa puneti ca si grad, de precizat sunt inginer software asa ca pot ajuta cu absolut tot ceea ce tine de pagina.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, AleX.x said:

Cum te numești, ce vârstă ai și de unde ești?: Alex Radulescu ,27 de ani , Ploiesti Prahova
De ce vrei să te alături comunități noastre?:Cunosc foarte bine pe majoritatea si vreau sa ajut comunitatea sa creasca cat mai mare.
Ce categorie dorești să moderezi, să ai grijă de ia?:orice este disponibil,ba chiar ar fi ok sa fie pe general.
Cum vei avea grijă de categoria pe care o vei Modera?:Postari,verificari postari, adaugare de postari ,tot ce este nevoie.
Descrie-te personal în minim 2-3 rânduri:Amuzant,prietenos,de incredere si foarte atent la ceea ce se intampla in jur.
Modalitate de contact(STEAM/FB/E-mail):alexandru.radulescu@soli-infra.de
Alte precizări:. Las la alegerea voastra ceea ce vreti sa puneti ca si grad, de precizat sunt inginer software asa ca pot ajuta cu absolut tot ceea ce tine de pagina.

:acceptat:

De început ți se va acorda categoria „ Multimedia ” vom vedea ce ordine vei face în aceasta, ce modificări, cum vei activa zilnic și cum te vei comporta. Ai grijă ce faci! 

Descoperă sfaturi de securitate online în categoria dedicată: Securitate

Link to comment
Share on other sites

Cum te numești, ce vârstă ai și de unde ești?:  Vasile, sunt din Botosani, am varsta de 18 ani !
De ce vrei să te alături comunități noastre?: Sa ajut cu ce pot 
Ce categorie dorești să moderezi, să ai grijă de ia?:    Timp Liber & Socializare & Existenţă
Cum vei avea grijă de categoria pe care o vei Modera?: cu activitatea mea, si sa o pun in ordine
Descrie-te personal în minim 2-3 rânduri: Intelegator, de treaba, Prietenos
Modalitate de contact(STEAM/FB/E-mail):steam
Alte precizări:nu

  • I love it 1

Comp-1.gif

 ▪︎▪︎▪︎●▪︎▪︎▪︎ My Profile ▪︎▪︎▪︎●▪︎▪︎▪︎

5sxfZtZ.gifFondator | TEAMSPEAK 

 5sxfZtZ.gifDesinger/Fondator | Forum 

5sxfZtZ.gifTeamSpeak 3 BlackGames Romania - Ts.BlackGames.ro

5sxfZtZ.gif DISCORD | Kent#6365 

╰☆☆ ☆☆╮♕Cine se naşte rege, rămâne rege toată viaţa.♕╰☆☆ ☆☆╮

 ▪︎▪︎▪︎●▪︎▪︎▪︎ My Profile ▪︎▪︎▪︎●▪︎▪︎▪︎

balaclava-black-and-white.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, *Kent:D* said:

Cum te numești, ce vârstă ai și de unde ești?:  Vasile, sunt din Botosani, am varsta de 18 ani !
De ce vrei să te alături comunități noastre?: Sa ajut cu ce pot 
Ce categorie dorești să moderezi, să ai grijă de ia?:    Timp Liber & Socializare & Existenţă
Cum vei avea grijă de categoria pe care o vei Modera?: cu activitatea mea, si sa o pun in ordine
Descrie-te personal în minim 2-3 rânduri: Intelegator, de treaba, Prietenos
Modalitate de contact(STEAM/FB/E-mail):steam
Alte precizări:nu

 

5 hours ago, *Kent:D* said:

Intelegator

Din câte am văzut nu prea se pare că ești înțelegător, cerere slabă, făcută în lene, ai săvârșit fapta de conturi multiple, aroganțe citez: „ Dă-mi ban că nu mă interesează ". Pentru asemenea ești total să spunem apt 'banned account' dar totuși am fost rezonabil și mi-am pus înaintea mea tot timpul și munca pe care ți-ai dat să-ți faci acele posturi. Citez „ de treaba, Prietenos ” Față de mine lucrul asta nu l-ai arătat, când ți-am cerut un banner ai zis că nu îmi faci, și că dacă mai erai pe BG îmi făceai. Nu am nimic cu tine, nu sunt ostil cu nimic față de tine, nu te am pe lista persoanelor nedorite, dar nu prea îți pasă de reputația ta și nepăsându-ți de propria ta reputație îi ataci și pe alți, mai întâi respectă-te pe tine, și apoi vezi putea și pe alți. Am aflat de la mulți că tu ai umblat pe majoritatea comunităților pentru renume, poate dintr-o anume cauză să arăți ce poți, cât de potrivit ești, da, nu mă interesează acest lucru nici nu te judec sau critic este timpul tău face parte din viața ta și faci ce vrei, scuză-mă daca te-a deranjat. 

Îți voi da Super-Moderator, de data asta nu trebuie să arăți câte faci și poți, arată-ne că ești serios și uimitor pentru comunitate, nu pentru persoane. 

:acceptat:

 

Descoperă sfaturi de securitate online în categoria dedicată: Securitate

Link to comment
Share on other sites

Cum te numești, ce vârstă ai și de unde ești?: Marian, 23 de ani, Romania:)
De ce vrei să te alături comunități noastre?: Sa va ajut
Ce categorie dorești să moderezi, să ai grijă de ia?: oricare
Cum vei avea grijă de categoria pe care o vei Modera?: Activitate
Descrie-te personal în minim 2-3 rânduri:
Amuzant
Prietenos
Caterinca

Modalitate de contact(STEAM/FB/E-mail): Steam
Alte precizări: -

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Hopsin said:

Cum te numești, ce vârstă ai și de unde ești?: Marian, 23 de ani, Romania:)
De ce vrei să te alături comunități noastre?: Sa va ajut
Ce categorie dorești să moderezi, să ai grijă de ia?: oricare
Cum vei avea grijă de categoria pe care o vei Modera?: Activitate
Descrie-te personal în minim 2-3 rânduri:
Amuzant
Prietenos
Caterinca

Modalitate de contact(STEAM/FB/E-mail): Steam
Alte precizări: -

:respins:

Cerere facuta in misto pe scurt in lene, nici macar nu te-ai chinuti.

Aplica din nou peste 7 zile, si arata putin de activiate inainte de aplicatie. 

Descoperă sfaturi de securitate online în categoria dedicată: Securitate

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Cum te numești, ce vârstă ai și de unde ești?:  Bajenaru Ilie Ciprian ,36 ani , Ploiesti Prahova
De ce vrei să te alături comunități noastre?: Stiu Sectiunea Relax ! Pentru ca este un nou Concept Bun !
Ce categorie dorești să moderezi, să ai grijă de ia?: Sectiunea Relax !
Cum vei avea grijă de categoria pe care o vei Modera?: O voi Modera de la Bine In Sus  Promit !
Descrie-te personal în minim 2-3 rânduri: Sunt Un Om Bun dar cand sunt calcat pe coada devin si un om mai rau !
Modalitate de contact(STEAM/FB/E-mail): omuldinumbra30 pe Steam si mail : poko2015@yahoo.ro
Alte precizări:  Forta Noului Concept si noua Inovatie in Materie de Gaming By BlackGames.RO ! Felicitrari !

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Omuldinumbra said:

Cum te numești, ce vârstă ai și de unde ești?:  Bajenaru Ilie Ciprian ,36 ani , Ploiesti Prahova
De ce vrei să te alături comunități noastre?: Stiu Sectiunea Relax ! Pentru ca este un nou Concept Bun !
Ce categorie dorești să moderezi, să ai grijă de ia?: Sectiunea Relax !
Cum vei avea grijă de categoria pe care o vei Modera?: O voi Modera de la Bine In Sus  Promit !
Descrie-te personal în minim 2-3 rânduri: Sunt Un Om Bun dar cand sunt calcat pe coada devin si un om mai rau !
Modalitate de contact(STEAM/FB/E-mail): omuldinumbra30 pe Steam si mail : poko2015@yahoo.ro
Alte precizări:  Forta Noului Concept si noua Inovatie in Materie de Gaming By BlackGames.RO ! Felicitrari !

Respins! 

Aici este strict de gradul care se ocupă cu moderarea unei categorii din zona generală, nu a unui server acolo se ocupă doar deținătorii serverului.

Descoperă sfaturi de securitate online în categoria dedicată: Securitate

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Cum te numești, ce vârstă ai și de unde ești?:  Daniel, 44 Sibiu !!
De ce vrei să te alături comunități noastre?: Pentru ca e ok  si sunt cateva persoane care le-am vazut pana acum chiar ok !! 
Ce categorie dorești să moderezi, să ai grijă de ia?: egal nu am treaba ,las la aoprecierea voastra 
Cum vei avea grijă de categoria pe care o vei Modera?: cum pot si cum sunt indrumat mai bine 
Descrie-te personal în minim 2-3 rânduri: sociabil , asculator ,indulgent cu simtu umorului 
Modalitate de contact(STEAM/FB/E-mail): steam Forced, Pirvanel Daniel ,pirvaneldan@gmail.com 
Alte precizări: deocamdata atat ,in timp ne cunoastemn , daca aveti nevoie de un ajutor financiar , pot ajuta sau fi langa voi in limita bugetului meu 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Forced said:

Cum te numești, ce vârstă ai și de unde ești?:  Daniel, 44 Sibiu !!
De ce vrei să te alături comunități noastre?: Pentru ca e ok  si sunt cateva persoane care le-am vazut pana acum chiar ok !! 
Ce categorie dorești să moderezi, să ai grijă de ia?: egal nu am treaba ,las la aoprecierea voastra 
Cum vei avea grijă de categoria pe care o vei Modera?: cum pot si cum sunt indrumat mai bine 
Descrie-te personal în minim 2-3 rânduri: sociabil , asculator ,indulgent cu simtu umorului 
Modalitate de contact(STEAM/FB/E-mail): steam Forced, Pirvanel Daniel ,pirvaneldan@gmail.com 
Alte precizări: deocamdata atat ,in timp ne cunoastemn , daca aveti nevoie de un ajutor financiar , pot ajuta sau fi langa voi in limita bugetului meu 

:acceptat:

Bine ai venit în echipa noastră de staff. 

Aceasta îți este categoria pe care o vei modera: Muzică - BLACKGAMES.RO - STRONG & ORIGINAL

Descoperă sfaturi de securitate online în categoria dedicată: Securitate

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Cum te numești, ce vârstă ai și de unde ești?: Ma numesc Denis, am varsta de 14 ani si sunt din Timisoara.
De ce vrei să te alături comunități noastre?: Mi se pare foarte ''chill'' comunitatea chiar daca nu sunt de mult aici. Am explorat putin forum-ul inainte sa aplic aici sa vad daca se merita sa aplic aici ca ''Forum Moderator''.
Ce categorie dorești să moderezi, să ai grijă de ia?: Timp Liber & Socializare & Existenţă
Cum vei avea grijă de categoria pe care o vei Modera?: Voi incerca sa am grija de categorie ca pe viata mea.
Descrie-te personal în minim 2-3 rânduri: Sunt un adolescent in plina dezvoltare, plin de energie si cu multa curiozitate. Ma aflu intr-o ''perioada de tranzitie'' de la copilarie la adolescenta si imi dezvolt propriul stil și personalitate.
Modalitate de contact(STEAM/FB/E-mail): PM forum, TS3 sau pe discord oblivion#5464
Alte precizări: -

Quote of the Year: 

''Mai frumos si mai usor, cu asa un ajutor, cipper scripper." - mariocut5


 LUA Beginner 🖥️

Ex-Chess ♟️ Player (2607 ELO rating)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 29.03.2023 at 20:08, apolodorcapsuna said:

Cum te numești, ce vârstă ai și de unde ești?: Ma numesc Denis, am varsta de 14 ani si sunt din Timisoara.
De ce vrei să te alături comunități noastre?: Mi se pare foarte ''chill'' comunitatea chiar daca nu sunt de mult aici. Am explorat putin forum-ul inainte sa aplic aici sa vad daca se merita sa aplic aici ca ''Forum Moderator''.
Ce categorie dorești să moderezi, să ai grijă de ia?: Timp Liber & Socializare & Existenţă
Cum vei avea grijă de categoria pe care o vei Modera?: Voi incerca sa am grija de categorie ca pe viata mea.
Descrie-te personal în minim 2-3 rânduri: Sunt un adolescent in plina dezvoltare, plin de energie si cu multa curiozitate. Ma aflu intr-o ''perioada de tranzitie'' de la copilarie la adolescenta si imi dezvolt propriul stil și personalitate.
Modalitate de contact(STEAM/FB/E-mail): PM forum, TS3 sau pe discord oblivion#5464
Alte precizări: -

:acceptat:Succes cu functia. 

Descoperă sfaturi de securitate online în categoria dedicată: Securitate

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Cum te numești, ce vârstă ai și de unde ești?:  Ma numesc Alex, am varsta de 21 de ani si sunt din Judetu Galati
De ce vrei să te alături comunități noastre?: Deoarece vreau sa readucem BlackGames-ul la viata si tot odata sa imi ajut prietenu Xenon sa reuseasca sa faca si el ceva cu un proiect.
Ce categorie dorești să moderezi, să ai grijă de ia?: Orice categorie nu conteaza , indiferent de categorie ma voi ocupa de ea.
Cum vei avea grijă de categoria pe care o vei Modera?: Prin a fi activ si a posta si prin a imi verifica de fiecare data cand postez ceva de doua sau trei ori daca este corect gramatical scris si daca este ok.
Descrie-te personal în minim 2-3 rânduri: Cum am spus si mai sus ma numesc Alex, am varsta de 21 de ani , sunt din Judetu Galati , muncesc momentan , a-si dori sa plec in afara dar inca nu stiu ce sa fac... sunt pasionat de masini , iar in timpu liber ori ma ocup de masina mea personala ori mai fac cate ceva la vreun prieten , iar seara ma pun frumos in fata calculatorului si incep sa ma joc ori sa stau sa imi fac treaba. Sunt o fire foarte glumeata deci sa speram ca nu v-a fi o problema legata de caterinca mea proasta si chestii de genu, sunt o fire comunicativa si imi place sa stau sa vorbesc cu oamenii si sa ne intelegem cu totii. Sper ca ne vom intelege ok cu totii si va respect pe toti de aici.
Modalitate de contact(STEAM/FB/E-mail): Pe facebook ( Alexandru Acx ) sau pe Steam ( https://steamcommunity.com/id/sufletdecopil/ ) sau pe instagram ( 27_acx )
Alte precizări: Va multumesc frumos ca ati citit aceasta cerere.

 

Steam > Süflet De Cöpil

Insta >  27_acx

 

        KksRtjO.gif

 

                                           

                                         💥♝ 🅩︎🅤︎🅩︎🅤︎ ☠🍬 ©️ All Rights Reserved. !

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Süflet De Cöpil said:

Cum te numești, ce vârstă ai și de unde ești?:  Ma numesc Alex, am varsta de 21 de ani si sunt din Judetu Galati
De ce vrei să te alături comunități noastre?: Deoarece vreau sa readucem BlackGames-ul la viata si tot odata sa imi ajut prietenu Xenon sa reuseasca sa faca si el ceva cu un proiect.
Ce categorie dorești să moderezi, să ai grijă de ia?: Orice categorie nu conteaza , indiferent de categorie ma voi ocupa de ea.
Cum vei avea grijă de categoria pe care o vei Modera?: Prin a fi activ si a posta si prin a imi verifica de fiecare data cand postez ceva de doua sau trei ori daca este corect gramatical scris si daca este ok.
Descrie-te personal în minim 2-3 rânduri: Cum am spus si mai sus ma numesc Alex, am varsta de 21 de ani , sunt din Judetu Galati , muncesc momentan , a-si dori sa plec in afara dar inca nu stiu ce sa fac... sunt pasionat de masini , iar in timpu liber ori ma ocup de masina mea personala ori mai fac cate ceva la vreun prieten , iar seara ma pun frumos in fata calculatorului si incep sa ma joc ori sa stau sa imi fac treaba. Sunt o fire foarte glumeata deci sa speram ca nu v-a fi o problema legata de caterinca mea proasta si chestii de genu, sunt o fire comunicativa si imi place sa stau sa vorbesc cu oamenii si sa ne intelegem cu totii. Sper ca ne vom intelege ok cu totii si va respect pe toti de aici.
Modalitate de contact(STEAM/FB/E-mail): Pe facebook ( Alexandru Acx ) sau pe Steam ( https://steamcommunity.com/id/sufletdecopil/ ) sau pe instagram ( 27_acx )
Alte precizări: Va multumesc frumos ca ati citit aceasta cerere.

Având în vedere și varsta si ce mi am prezentat aici , te voi accepta ca un Super Moderator, dar voi vrea activitate de la tine! 

Edited by XeNnON

❤️Founder BlackGames Romania❤️

c4fCznB.gif.c39ff19e3ec8477daf0af337ca474406.gif

contact

Discord: .xennon.

FB: XeNo xennon

Link to comment
Share on other sites

Cum te numești, ce vârstă ai și de unde ești?: Marian , 21 ani , Targu Mures
De ce vrei să te alături comunități noastre?:Ca sa crestem dinou comunitatea asta frumoasa
Ce categorie dorești să moderezi, să ai grijă de ia?: Counter Strike 1.6
Cum vei avea grijă de categoria pe care o vei Modera?:Voi posta mai mereu
Descrie-te personal în minim 2-3 rânduri:Pai sunt o persoana de treaba,stiu la gluma si imi place sa ajut,muncesc si imi castig banii prin munca.nu sunt un om care sa critice alte persoane,sunt din Targu Mures,exact ce am spus si mai sus,sper sa ne intelegem.
Modalitate de contact(STEAM/FB/E-mail):Fb [Marian Ujica]
Alte precizări:Sa aveti o zi minunata

Link to comment
Share on other sites

Acceptat, ca Moderator ! Mult succes cu funcția bro❤️

❤️Founder BlackGames Romania❤️

c4fCznB.gif.c39ff19e3ec8477daf0af337ca474406.gif

contact

Discord: .xennon.

FB: XeNo xennon

Link to comment
Share on other sites

Cum te numești, ce vârstă ai și de unde ești?: Gabriel,18,Ialomita
De ce vrei să te alături comunități noastre?:Sa ajut la dezvoltare si nu numai
Ce categorie dorești să moderezi, să ai grijă de ia?:Orice
Cum vei avea grijă de categoria pe care o vei Modera?:Postari
Descrie-te personal în minim 2-3 rânduri:Sunt o fire linistita, prietenoasa si glumeata, o sa ne intelegem perfect.
Modalitate de contact(STEAM/FB/E-mail):Discord,pm
Alte precizări:-

Link to comment
Share on other sites

Acceptat  ca Moderator! Succes cu funcția 

❤️Founder BlackGames Romania❤️

c4fCznB.gif.c39ff19e3ec8477daf0af337ca474406.gif

contact

Discord: .xennon.

FB: XeNo xennon

Link to comment
Share on other sites

Cum te numești, ce vârstă ai și de unde ești?:  Rusu Ciprian, am 15 ani, si sunt din Constanta.
De ce vrei să te alături comunități noastre?: Pentru ca observ ca e o comunitate care are nevoie de grade, este misto, si observ ca are nevoie si de un pic de ajutor.
Ce categorie dorești să moderezi, să ai grijă de ia?: Gaming & Multimedia
Cum vei avea grijă de categoria pe care o vei Modera?: O sa am grija cum voi putea eu mai bine.
Descrie-te personal în minim 2-3 rânduri: De treaba, incapatanat, iubitor de fotbal, sociabil, harnic prin casa:))), etccc
Modalitate de contact(STEAM/FB/E-mail): discord: geberean insta: cipriann.vlx
Alte precizări: va pup<3, @Süflet De Cöpil

  • I like it a lot 1
Link to comment
Share on other sites

Acceptat ca Moderator

❤️Founder BlackGames Romania❤️

c4fCznB.gif.c39ff19e3ec8477daf0af337ca474406.gif

contact

Discord: .xennon.

FB: XeNo xennon

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Se cauta în continuare staff pentru comunitatea BLACKGAMES ROMANIA , orice reply la aceasta postare este bine venit!

❤️Founder BlackGames Romania❤️

c4fCznB.gif.c39ff19e3ec8477daf0af337ca474406.gif

contact

Discord: .xennon.

FB: XeNo xennon

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Cum te numești, ce vârstă ai și de unde ești?:  Sergiu, 22 Siret jud. Suceava
De ce vrei să te alături comunități noastre?: Desi sunt de putin timp imi place ce vad si vreau sa contribui la dezvoltarea ei .
Ce categorie dorești să moderezi, să ai grijă de ia?: Timp Liber & Socializare & existenta
Cum vei avea grijă de categoria pe care o vei Modera?: Ma voi asigura ca membrii respecta regulile impuse si voi incerca sa o mentin cat mai activ posibil.
Descrie-te personal în minim 2-3 rânduri: De fel sunt o fire serioasa care atunci cand este cazul stie sa si glumeasca, consider ca am un simt al umorului puternic dezvoltat deci stiu sa fac si caterinca, imi place foarte mult sa socializez , sa cunosc lume noua sa aflu lucruri noi , sunt deschis la orice discutie si consider ca unul din avantajele pe care le am e ca ma acomodez foarte rapid in orice domeniu as activa. Imi place sa fac miscare (fotbal,alergare,pingpong,biliard) si sa vizionez filme/seriale cu prietenii . Iubesc animalele in special cateii, am o catelusa Doggy care si ea la randu ei are 2 puiuti , de cand o am pot spune ca mi s-a schimbat viata , cine nu are un animal de companie sa-si ia va asigur ca veti avea un nivel de dopamina mult mai ridicat. In rest ce sa zic, am 1.90 110 kg (tank rusesc stiu) am la activ 5 ani de sala dar m-am lasat pentru ca am realizat ca imi pot lucra tupul si fara acele aparate :D si in rest daca vreti sa mai stiti ceva despre mine nu ezitati sa ma intrebati, toate cele bune!
Modalitate de contact(STEAM/FB/E-mail): https://www.facebook.com/sergiu.risciuc.9/
Alte precizări: multumesc pentru atentia acordata!

●Fii tu schimbarea pe care o vrei în lume .
●Ceea ce facem prin comportamentul nostru vorbește mai mult decât vorbele pe care le spunem.



Canal Youtube : https://www.youtube.com/channel/UCVG...wipYKLw/videos

Dacă vrei să mă contactezi , mă poti contacta la urmatoarele id-uri :

 Facebook Personal : https://www.facebook.com/sergiu.risciuc.9

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Happiness.? said:

Cum te numești, ce vârstă ai și de unde ești?:  Sergiu, 22 Siret jud. Suceava
De ce vrei să te alături comunități noastre?: Desi sunt de putin timp imi place ce vad si vreau sa contribui la dezvoltarea ei .
Ce categorie dorești să moderezi, să ai grijă de ia?: Timp Liber & Socializare & existenta
Cum vei avea grijă de categoria pe care o vei Modera?: Ma voi asigura ca membrii respecta regulile impuse si voi incerca sa o mentin cat mai activ posibil.
Descrie-te personal în minim 2-3 rânduri: De fel sunt o fire serioasa care atunci cand este cazul stie sa si glumeasca, consider ca am un simt al umorului puternic dezvoltat deci stiu sa fac si caterinca, imi place foarte mult sa socializez , sa cunosc lume noua sa aflu lucruri noi , sunt deschis la orice discutie si consider ca unul din avantajele pe care le am e ca ma acomodez foarte rapid in orice domeniu as activa. Imi place sa fac miscare (fotbal,alergare,pingpong,biliard) si sa vizionez filme/seriale cu prietenii . Iubesc animalele in special cateii, am o catelusa Doggy care si ea la randu ei are 2 puiuti , de cand o am pot spune ca mi s-a schimbat viata , cine nu are un animal de companie sa-si ia va asigur ca veti avea un nivel de dopamina mult mai ridicat. In rest ce sa zic, am 1.90 110 kg (tank rusesc stiu) am la activ 5 ani de sala dar m-am lasat pentru ca am realizat ca imi pot lucra tupul si fara acele aparate :D si in rest daca vreti sa mai stiti ceva despre mine nu ezitati sa ma intrebati, toate cele bune!
Modalitate de contact(STEAM/FB/E-mail): https://www.facebook.com/sergiu.risciuc.9/
Alte precizări: multumesc pentru atentia acordata!

:acceptat:
Iti voi oferii Moderator al categoriei : Timp Liber & Socializare & Existenţă. 
Vei fii intr-o perioada de proba timp de 14 zile, daca tu in aceste 14 zile nu iti convine ceva la noi, poti renunta, sau daca noua nu ne convine, dar nu cred ca o sa fie probleme. 
Tu aceasta categorie o vei organiza, daca ai sugestii, sau schimbari pentru ia, vom discuta privat. Nu cerem sa ai o activiate ridicata, ci macar sa ai doua accesari pe zi pe forum, si 2 posturi, oriunde pe forum, in fiecare zi, daca te simti ca vrei sa fii mai dedicat, ai dreptul oricand sa te implici mai mare, precum sugestii de categorii, schimbare de topic-uri, organizari mai semnificative, noi staff-ul suntem la comun, orice decizie, ideie, sugestie, sa discuta. 

  • I love it 1
  • I like it a lot 1

Descoperă sfaturi de securitate online în categoria dedicată: Securitate

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 31 Guests (See full list)

    • There are no registered users currently online
×
×
  • Create New...