Jump to content
Boosted your CS1.6 server ×
Welcome to
BLACKGAMES Romania
This community was created in 2012 as a laid back gaming environment to give gamers a place to call home and be able to communicate with others. Don't forget to present yourself to us in a small topic then you can try to read our community rules and most importantly, don't forget to have fun, we are a gaming community with the desire to change the meaning of gaming, we try to offer everything that is best for members of our community, at the same time we are looking for staff, servers, designers, pulleys and more.

[Prezentare]Happiness.?


Happiness.?

Recommended Posts

Cum te numești: Sergiu
Din ce localitate ești: Siret
Ce vârstă ai: 22
Hobby & Pasiuni: gaming,muzica,fotbal
Ocupație: Supraveghetor sala jocuri
Ce jocuri îți place să te joci: Competitive,poveste,shootare in general
Ce mod de Counter-Strike îți place: clasic/furien/jail break / mix
Cum crezi că este comunitatea noastră? Ce-ți place la ea, cum crezi că este, ce nu-ți place la ea: Din prima impresie, imi place sper sa ma acomodez bine aici.
Cum te-ai descrie personal în câteva cuvinte: Serios, glumet cand este cazul am simtul umorului puternic dezvoltat si traiesc dupa expresia "Respecta daca vrei sa fii respectat"
Alte cuvinte mai ai de zis: Nu.

●Fii tu schimbarea pe care o vrei în lume .
●Ceea ce facem prin comportamentul nostru vorbește mai mult decât vorbele pe care le spunem.



Canal Youtube : https://www.youtube.com/channel/UCVG...wipYKLw/videos

Dacă vrei să mă contactezi , mă poti contacta la urmatoarele id-uri :

 Facebook Personal : https://www.facebook.com/sergiu.risciuc.9

 

Link to comment
Share on other sites

Happiness.? Bine ai venit pe comunitatea BLACKGAMES.RO - STRONG & ORIGINAL

Îți urăm o ședere cât mai plăcută alături de noi! Îți suntem foarte recunoscători că ni te-ai prezentat, acum te cunoaștem mai bine. 
De asemenea sperăm că de acum înainte să fii alături mereu de noi.  💕:8:

Doresc să-ți împărtășesc următoarele lucruri:
-> Dacă achiziționezi un server de la VOX-HOST prin intermediul comunității noastre beneficiezi de o super ofertă de -50% reducere. 
Vezi ce ofertă extrem de super ai? Dacă ești la noi în comunitate, rămâi cu bani și pentru a doua luna.  :)
-> Serverele de CS 1.6 care sunt afiliate la noi în comunitate de asemenea beneficiază și de -20% reducere la fullboost.ro. 
Vezi câte oferte mișto ai, dacă ești la noi în comunitate! :)


:sageata:De asemenea dorim să ne mărim comunitatea și pentru acest lucru avem nevoie de niște persoane cu caracter super, serioase și uimitoare, poate ești tu unul din ei.
APASĂ CLICK


Ooooooo vai de mine! Ce Roboțel tăntălău sunt, am uitat să îți zic dacă vrei un dizain(design) cât mai frumos la profil fă o cerere de lucrare și ți se va face cel mai frumos banner / avatar
APASĂ CLICK

:welcome:
 

>>>>>> Căsuța vocală @CyBer[N]eTicK <<<<<<


 

Link to comment
Share on other sites

Salut si Bun venit la noi

  • I like it a lot 1
Link to comment
Share on other sites

salutari si bine ai venit!

  • I like it a lot 1

❤️Founder BlackGames Romania❤️

c4fCznB.gif.c39ff19e3ec8477daf0af337ca474406.gif

contact

Discord: .xennon.

FB: XeNo xennon

Link to comment
Share on other sites

@Happiness.? Iti multumi, pentru apericere, iti iti uram un bun venit! 
Speram ca si acum si pe viitor, sa-ti fim o  alegere, in ceea ce priveste, servere, cs 1,6, forum, teamspeak. 

:welcome:
Daca vei avea nevoie de un canal pe teamspeak, ajutor la vreun server, contacteaza-ne, oricand si in orice moment! 

  • I like it a lot 1

Descoperă sfaturi de securitate online în categoria dedicată: Securitate

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...