Jump to content
Boosted your CS1.6 server ×
Welcome to
BLACKGAMES Romania
This community was created in 2012 as a laid back gaming environment to give gamers a place to call home and be able to communicate with others. Don't forget to present yourself to us in a small topic then you can try to read our community rules and most importantly, don't forget to have fun, we are a gaming community with the desire to change the meaning of gaming, we try to offer everything that is best for members of our community, at the same time we are looking for staff, servers, designers, pulleys and more.

Recommended Posts

Nick-ul tau : Unkas

Nick-ul celui reclamat : karma.zew

Motiv : Limbaj Iresponsabil fata de playeri si de admini. 

Dovada :

*DEAD* [MASTER GUARDIAN I] karma.zew : baaaaaaaaaaaaa
*DEAD* [MASTER GUARDIAN I] karma.zew : terminati cu awp
*DEAD* [MASTER GUARDIAN I] karma.zew : baa
[GOLD NOVA II] Unkas : karma linisteste-te
*DEAD* [MASTER GUARDIAN I] karma.zew : taci be
[MASTER GUARDIAN I] karma.zew : ce e ma
[GOLD NOVA II] Unkas : te-am rugat frumos sa te linistesti
*DEAD* [MASTER GUARDIAN I] karma.zew : unkase
*DEAD* [MASTER GUARDIAN I] karma.zew : lasa awp-ul ala
*DEAD* [MASTER GUARDIAN I] karma.zew : manca-ti-as
[GOLD NOVA II] Unkas : karma iti mai spun o data , termina te rog
*DEAD* [MASTER GUARDIAN I] karma.zew : ce e ba
(ADMIN) luizzzaaaa.a :   karma calm
*SPEC* [GOLD NOVA I] luizzzaaaa.a : te rog sa te potolesti

 

In primul rand imi pare rau ca nu am facut screenshoot la consola , stiu ca asa ar fi fost aceasta reclamatie 100% corecta

Totusi ar cam fi cazul sa fie luate masuri in privinta acestui ''Admin'' care are un limbaj de ''curtea scolii'' sau ''fata blocului'' nu doar fata de admini ci si de playeri... ceea ce mi se pare de neacceptat.

Din punctul meu de vedere aceasta atitudine nu are nimic de-a face cu a fi un ''Admin'' 

Toti meritam o sansa in aceasta comunitate si de aceea aceasta reclamatia vine cam tarziu, am sperat sa-si revina karma.zew... atragandu-i atentia de foarte multe ori (lasand la o parte ce s-a intamplat azi) se intampla tot timpul ca acest individ sa intreaca masura bunului simt nu doar fata de mine ci si fata de playerii de pe aceasta comunitate. 

Eu unul nu tolerez si nu voi tolera acest limbaj fata de mine .

Cu aceasta functie vin si responsabilitati de care unii uita cam des.

Va rog sa luati masuri, nu vreau sa ma prinda intr-o faza proasta si sa-i dau ban stiind ca comenzile pe alti admini sunt interzise am sa-i dau ban sa-l linistesc stiind ca imi risc functia aplicand comenzi pe alti admini. Sunt aici de 11 ani si aici vreau sa raman 🙂

Las la decizia voastra. Va salut 🙂

 

image.gif.db4b591c693cc01481d0c17d40192a96.gif

Link to comment
Share on other sites

 prince killed luizzzaaaa.a with a headshot from m4a1 ***
Bryan killed Ana with awp
(ADMINS) keke :   are 28 de ani unkas
[GO] Concurs TOP15 este in desfasurare. Locul 1 cont Steam cu CS 1.6 si 2 saptamani VIP
prince (RADIO): Fire in the hole!
joohnoo killed GventsonitE with ak47
prince killed BlackGames.RO-Classic with m4a1
Killeeer killed TheKiller with ak47
GventsonitE (RADIO): Fire in the hole!
*** joohnoo killed BUJARII with a headshot from ak47 ***
TheKiller (RADIO): Fire in the hole!
GventsonitE (RADIO): Fire in the hole!
BUJARII (RADIO): Fire in the hole!
(ADMINS) keke :   si?
[
Reset score] Daca vrei sa iti resetezi scorul, foloseste comanda /resetscore sau /rs !
prince killed Bryan with m4a1
[TheKiller] si-a resetat scorul.
*DEAD* [GOLD NOVA I] TheKiller : flash
(ADMIN) karma.zew :   si
(ADMIN) m0taNN :   =)))
(ADMINS) keke :   si?
(ADMINS) keke :   bn lasa

Prin faptul ca acest coleg "karma.zew" imi spune cu ce sa joc este si neobrazat fata de gradele mai mari eu zicandui ca Unkas are 28 de ani si cum isi permite sa vorbeasca asa:

El raspunzandu-mi cu"Si ce daca are 28 ani?" Al doilea fapt,eu si motan am vrut sa vorbim cu el pe teamspeack si s-a pus pe deafen.

Link to comment
Share on other sites

Cum a spus si unkas, el cu toata lumea vb la fel,eu nu cred ca el da dovada sa fie admin.. eu zic sa ia rmv nu aveam nevoie de asemena admin in staff-ul go.

Eu pe sv si ieri l-am vazut la fel vb dar nu am facut ss.. + ca el nici nu stia ca eu sunt admin si tot asa vb se poate verifica logo..

Cand iam zis sa vina ts sa vb se pune pe mut, si pe sv  cand ii zi ceva el zice si ce.. deci el il doare in pl de noi.

Astept un raspuns si de la Karma.. la aceasta reclamatie.

 

   

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Imi cer scuze, sunt de la tara, va rog sa ma scuzati asa am crescut eu.

Link to comment
Share on other sites

Edit:Imi cer scuze pentru situatia creata, nu sunt o persoana invatata sa vorbesc extraordinar de frumos, dar pot avea un limbaj decent pe viitor.

Imi cer scuze fata de persoana pe care am suparat-o nu mi-am dorit sa creez o asemenea situatie si voi suporta consecintele

Link to comment
Share on other sites

Ai primit o avertizare , la a-2-a esti out din staff-ul de GO , asa ca grija mare pe viitor . 

cJtsK6z.png

STRONG & ORIGINAL

7wXe2pf.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 19 Guests (See full list)

    • There are no registered users currently online
×
×
  • Create New...