Jump to content
Boosted your CS1.6 server ×
Welcome to
BLACKGAMES Romania
This community was created in 2012 as a laid back gaming environment to give gamers a place to call home and be able to communicate with others. Don't forget to present yourself to us in a small topic then you can try to read our community rules and most importantly, don't forget to have fun, we are a gaming community with the desire to change the meaning of gaming, we try to offer everything that is best for members of our community, at the same time we are looking for staff, servers, designers, pulleys and more.

Proiect GTA5 Online [ FIVEM ]


Retty ;x

Recommended Posts

  • Salutare, baieti de pe aceasta comunitate, as dori sa anunt ca ma gandesc foarte serios sa dau drumul unui proiect de server, bineinteles, pe blackgames.
  • Modul vreau sa fie unul roleplay, in adevaratul sens al cuvantului, nu influente roleplay pe mentalitate RPG sau alte bullshituri de genul.
  • Sunt in cautare de oameni seriosi si cu o mentalitate matura, care sa se priceapa bine spre foarte bine in limbajele de programare impuse de catre platforma rage.
  • Nu va hazardati crezand ca intrati in contact cu un pustan care nu stie exact ce vrea si care se poate schimba in orice clipa si sa anuleze totul. 
  • In consecinta gandul meu a fost de a cauta persoane straine, care sunt poate mai numerosi, dar parca nu ma pot ancora la a cauta un strain pana nu sunt pe deplin sigur ca am incercat si cu romanii mei.

Multumesc pentru atentie acordata topicului.

Repet: Pentru mai multe informatii/intrebari/detalii va rog sa ma contactati in privat

DISCORD: vlad!#8317

STEAM: vlad2795

Edited by Vlad

🥳 Va astept cu mare drag ! 😊

image.png.4eb91d3b982e5733447bb23bd1309e93.png

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Pai si pana la urma mai deschizi?

image.png.eccd531c3ee4425a6b6f8873b74fbd57.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...