Jump to content

RECLAMATIE sabrina

Recommended Posts

Nick-ul tau :SpaceX

Nick-ul admin-ului :sabrina

Motiv :Eram 10-12 persoane pe sv si a inceput sa ne dea kick fiecaruia in parte din ce am inteles pentru a juca 1v1 cu cineva (somnaifer il chema). A continuat asa pana se saturase lumea si nu mai intra la loc. Eu eram singurul care insista (mi-a dat kick de cel putin 10x) iar cand a vazut mi-a dat ban. Mi se pare total absurd sa dai kick tot sv-ului ca sa poti tu juca 1v1. Mai schimba si hartile total aiurea, fara nici un motiv dupa cateva runde, din fy_snow in awp_india, dupa in dust2, dupa care in fy_snow inapoi.

Dovada :https://imgur.com/a/d20MLs9

Sabrina are 48 de ore sa răspundă la reclamație . Fiind obligatoriu 1x/zi vizitarea forumului de către admini ... sa speram ca va Răspunde .  
Din punctul meu de vedere dacă e așa cum spui tu, a încălcat nu doar o regula. 

• Like 1

image.gif.db4b591c693cc01481d0c17d40192a96.gif

4 hours ago, 【 Unkas 】 said:

Sabrina are 48 de ore sa răspundă la reclamație . Fiind obligatoriu 1x/zi vizitarea forumului de către admini ... sa speram ca va Răspunde .  
Din punctul meu de vedere dacă e așa cum spui tu, a încălcat nu doar o regula. 

N-as avea de ce sa mint iar din cate am vazut nu sunt singurul care este deranjat de comportamentul ei.

3 minutes ago, Keke. said:

Au trecut 48h, fondatorii ar trebuie sa se sezize si adminul sa primeasca remove.

Nu pot sa fiu decât de-acord cu Keke 

• Like 1

image.gif.db4b591c693cc01481d0c17d40192a96.gif

sunt loguri .se poate  vedea ce  comezi a dat, si asa  e  greu  ca nu sunt  jucatori  si mai scoate si  domnisoare  jucatori , cand  vad  o ard , apoi  faceti ce vreti  cu  accesu meu, e  increzuta

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...