Jump to content
Boosted your CS1.6 server ×
Welcome to
BLACKGAMES Romania
This community was created in 2012 as a laid back gaming environment to give gamers a place to call home and be able to communicate with others. Don't forget to present yourself to us in a small topic then you can try to read our community rules and most importantly, don't forget to have fun, we are a gaming community with the desire to change the meaning of gaming, we try to offer everything that is best for members of our community, at the same time we are looking for staff, servers, designers, pulleys and more.

RECLAMATIE sabrina


Recommended Posts

Nick-ul tau :SpaceX

Nick-ul admin-ului :sabrina

Motiv :Eram 10-12 persoane pe sv si a inceput sa ne dea kick fiecaruia in parte din ce am inteles pentru a juca 1v1 cu cineva (somnaifer il chema). A continuat asa pana se saturase lumea si nu mai intra la loc. Eu eram singurul care insista (mi-a dat kick de cel putin 10x) iar cand a vazut mi-a dat ban. Mi se pare total absurd sa dai kick tot sv-ului ca sa poti tu juca 1v1. Mai schimba si hartile total aiurea, fara nici un motiv dupa cateva runde, din fy_snow in awp_india, dupa in dust2, dupa care in fy_snow inapoi.

Dovada :https://imgur.com/a/d20MLs9

Link to comment
Share on other sites

O sa o intrebam ce sa întâmplat

  • I love it 1

Daca esti prost de mic cand esti mare numa te joci

 

 

 

sucre-banner-shop.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sabrina are 48 de ore sa răspundă la reclamație . Fiind obligatoriu 1x/zi vizitarea forumului de către admini ... sa speram ca va Răspunde .  
Din punctul meu de vedere dacă e așa cum spui tu, a încălcat nu doar o regula. 

  • I love it 1

image.gif.db4b591c693cc01481d0c17d40192a96.gif

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, 【 Unkas 】 said:

Sabrina are 48 de ore sa răspundă la reclamație . Fiind obligatoriu 1x/zi vizitarea forumului de către admini ... sa speram ca va Răspunde .  
Din punctul meu de vedere dacă e așa cum spui tu, a încălcat nu doar o regula. 

N-as avea de ce sa mint iar din cate am vazut nu sunt singurul care este deranjat de comportamentul ei.

Link to comment
Share on other sites

Te cred , ai te rog răbdare pana vom primi un răspuns . 

  • I love it 1

image.gif.db4b591c693cc01481d0c17d40192a96.gif

Link to comment
Share on other sites

Daca a facut asa ceva e grav. Si asa nu sunt jucatori pe server... Daca se adevereste scos adminul  si banata!☠️

Link to comment
Share on other sites

clar !!!!daca ii adevarat scos adminul

Daca esti prost de mic cand esti mare numa te joci

 

 

 

sucre-banner-shop.jpg

Link to comment
Share on other sites

Au trecut 48h, fondatorii ar trebuie sa se sezize si adminul sa primeasca remove.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Keke. said:

Au trecut 48h, fondatorii ar trebuie sa se sezize si adminul sa primeasca remove.

Nu pot sa fiu decât de-acord cu Keke 

  • I love it 1

image.gif.db4b591c693cc01481d0c17d40192a96.gif

Link to comment
Share on other sites

sunt loguri .se poate  vedea ce  comezi a dat, si asa  e  greu  ca nu sunt  jucatori  si mai scoate si  domnisoare  jucatori , cand  vad  o ard , apoi  faceti ce vreti  cu  accesu meu, e  increzuta

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...