Jump to content
Currently in beta
Welcome to Blackgames România

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

CS.BLACKGAMES.RO 54.37.201.46:27015
GO.BLACKGAMES.RO 51.195.17.141:27015
RELAX.BLACKGAMES.RO 54.37.201.45:27015
TINERII.BLACKGAMES.RO 5.254.20.27:27015
AIM.BLACKGAMES.RO 193.84.64.97:27015
BUCURESTI.BLACKGAMES.RO 51.38.122.18:27015
SURFX.BLACKGAMES.RO 188.212.101.83:27015

[Cerere Assistants] Moxu

Moxu
 Share

Recommended Posts

• Nume: Stanciu Daniel
  • Vârstă: 20
  • De ce dorești să aplici pentru acest grad?: Imi petrec destul de mult timp de forum si doresc sa utilizez timpul in scop util si totodata incerc o experienta noua
  • Ce secțiune dorești spre moderare?: Gaming , multimedia & tehnologie
  • Ce îmbunătățiri poți aduce secțiunii moderate?: informatii , content , disciplina
  • Explică activitatea ta pe forum și secțiune din ultima vreme: Eu zic ca am fost implicat in ceea ce am facut 100% si sper sa am ocazia sa o tin tot asa
  • Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca, riști să fii suspendat?: Desigur
  • Ești conștient că poți fi suspendat din funcție la prima abatere de la regulament?: Bineinteles
  • Alte precizări: Sper sa fie o experienta placuta si tot odata sa invat lucruri noi ! Va multumesc 
  • Poți intra pe teamspeak la ședințe ?: Da
  • Like 1

b_560_95_1.png

• N3VER locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...