Jump to content

[Forums] Campanie Moderators

Recommended Posts

• Founders

:sageata:Precum spune și titlul acestui subiect, forumul are nevoie, de personal pentru buna desfășurare a forumului, dar și pentru ajutor în dezvoltarea comunității noastre. Campania va fi deschisă mereu când avem un număr de personal extenuat și avem nevoie de alți Moderatori. Toți membrii de pe forum au permisiunea de a aplica în această campanie, în afară de personale care au interzis la noi pe comunitate din cauza unor calamități provocate, sau unor situați de dificultate indiscutabile.

:sageata:Membrii care doresc să aplice la această campanie, sunt rugați să fie atenți să nu fii făcut 'Multiple Accounts' sau săvârșind alte lucruri împotriva regulamentului sau a comunității noastre. Toți membrii sunt rugați să completeze corect și serios modelul de cerere. Membrii care aplică trebuie să cunoască ce trebuie să facă un membru Moderator cât în calitate de profesionalism cât și cea de disciplină de bună purtare. Nu se creează alt topic, ci completați modelul și răspundeți tot în acest post  cu modelul completat.

Cum te numești, ce vârstă ai și de unde ești?: 
De ce vrei să te alături comunități noastre?:
Ce categorie dorești să moderezi, să ai grijă de ia?:
Cum vei avea grijă de categoria pe care o vei Modera?:
Descrie-te personal în minim 2-3 rânduri:
Modalitate de contact(STEAM/FB/E-mail):
Alte precizări:

• Love 1
  • Haha 1

b_560_95_1.png

• 2 weeks later...

Cum te numești, ce vârstă ai și de unde ești?: Alex Radulescu ,27 de ani , Ploiesti Prahova
De ce vrei să te alături comunități noastre?:Cunosc foarte bine pe majoritatea si vreau sa ajut comunitatea sa creasca cat mai mare.
Ce categorie dorești să moderezi, să ai grijă de ia?:orice este disponibil,ba chiar ar fi ok sa fie pe general.
Cum vei avea grijă de categoria pe care o vei Modera?:Postari,verificari postari, adaugare de postari ,tot ce este nevoie.
Descrie-te personal în minim 2-3 rânduri:Amuzant,prietenos,de incredere si foarte atent la ceea ce se intampla in jur.
Modalitate de contact(STEAM/FB/E-mail):alexandru.radulescu@soli-infra.de
Alte precizări:. Las la alegerea voastra ceea ce vreti sa puneti ca si grad, de precizat sunt inginer software asa ca pot ajuta cu absolut tot ceea ce tine de pagina.

• Love 1
  • meow 1

• Founders
7 minutes ago, AleX.x said:

Cum te numești, ce vârstă ai și de unde ești?: Alex Radulescu ,27 de ani , Ploiesti Prahova
De ce vrei să te alături comunități noastre?:Cunosc foarte bine pe majoritatea si vreau sa ajut comunitatea sa creasca cat mai mare.
Ce categorie dorești să moderezi, să ai grijă de ia?:orice este disponibil,ba chiar ar fi ok sa fie pe general.
Cum vei avea grijă de categoria pe care o vei Modera?:Postari,verificari postari, adaugare de postari ,tot ce este nevoie.
Descrie-te personal în minim 2-3 rânduri:Amuzant,prietenos,de incredere si foarte atent la ceea ce se intampla in jur.
Modalitate de contact(STEAM/FB/E-mail):alexandru.radulescu@soli-infra.de
Alte precizări:. Las la alegerea voastra ceea ce vreti sa puneti ca si grad, de precizat sunt inginer software asa ca pot ajuta cu absolut tot ceea ce tine de pagina.

:acceptat:

De început ți se va acorda categoria „ Multimedia ” vom vedea ce ordine vei face în aceasta, ce modificări, cum vei activa zilnic și cum te vei comporta. Ai grijă ce faci! 

• +1 1

b_560_95_1.png

Cum te numești, ce vârstă ai și de unde ești?:  Vasile, sunt din Botosani, am varsta de 18 ani !
De ce vrei să te alături comunități noastre?: Sa ajut cu ce pot 
Ce categorie dorești să moderezi, să ai grijă de ia?:    Timp Liber & Socializare & Existenţă
Cum vei avea grijă de categoria pe care o vei Modera?: cu activitatea mea, si sa o pun in ordine
Descrie-te personal în minim 2-3 rânduri: Intelegator, de treaba, Prietenos
Modalitate de contact(STEAM/FB/E-mail):steam
Alte precizări:nu

• +1 1
  • Like 1

Comp-1.gif

▪︎▪︎▪︎●▪︎▪︎▪︎ My Profile ▪︎▪︎▪︎●▪︎▪︎▪︎

5sxfZtZ.gifFondator | TEAMSPEAK 

5sxfZtZ.gifDesinger/Fondator | Forum 

5sxfZtZ.gifTeamSpeak 3 BlackGames Romania - Ts.BlackGames.ro

5sxfZtZ.gif DISCORD | Kent#6365 

╰☆☆ ☆☆╮♕Cine se naşte rege, rămâne rege toată viaţa.♕╰☆☆ ☆☆╮

▪︎▪︎▪︎●▪︎▪︎▪︎ My Profile ▪︎▪︎▪︎●▪︎▪︎▪︎

balaclava-black-and-white.gif

• Founders
5 hours ago, *Kent:D* said:

Cum te numești, ce vârstă ai și de unde ești?:  Vasile, sunt din Botosani, am varsta de 18 ani !
De ce vrei să te alături comunități noastre?: Sa ajut cu ce pot 
Ce categorie dorești să moderezi, să ai grijă de ia?:    Timp Liber & Socializare & Existenţă
Cum vei avea grijă de categoria pe care o vei Modera?: cu activitatea mea, si sa o pun in ordine
Descrie-te personal în minim 2-3 rânduri: Intelegator, de treaba, Prietenos
Modalitate de contact(STEAM/FB/E-mail):steam
Alte precizări:nu

5 hours ago, *Kent:D* said:

Intelegator

Din câte am văzut nu prea se pare că ești înțelegător, cerere slabă, făcută în lene, ai săvârșit fapta de conturi multiple, aroganțe citez: „ Dă-mi ban că nu mă interesează ". Pentru asemenea ești total să spunem apt 'banned account' dar totuși am fost rezonabil și mi-am pus înaintea mea tot timpul și munca pe care ți-ai dat să-ți faci acele posturi. Citez „ de treaba, Prietenos ” Față de mine lucrul asta nu l-ai arătat, când ți-am cerut un banner ai zis că nu îmi faci, și că dacă mai erai pe BG îmi făceai. Nu am nimic cu tine, nu sunt ostil cu nimic față de tine, nu te am pe lista persoanelor nedorite, dar nu prea îți pasă de reputația ta și nepăsându-ți de propria ta reputație îi ataci și pe alți, mai întâi respectă-te pe tine, și apoi vezi putea și pe alți. Am aflat de la mulți că tu ai umblat pe majoritatea comunităților pentru renume, poate dintr-o anume cauză să arăți ce poți, cât de potrivit ești, da, nu mă interesează acest lucru nici nu te judec sau critic este timpul tău face parte din viața ta și faci ce vrei, scuză-mă daca te-a deranjat. 

Îți voi da Super-Moderator, de data asta nu trebuie să arăți câte faci și poți, arată-ne că ești serios și uimitor pentru comunitate, nu pentru persoane. 

:acceptat:

• +1 1
  • WTF? 1

b_560_95_1.png

Cum te numești, ce vârstă ai și de unde ești?: Marian, 23 de ani, Romania:)
De ce vrei să te alături comunități noastre?: Sa va ajut
Ce categorie dorești să moderezi, să ai grijă de ia?: oricare
Cum vei avea grijă de categoria pe care o vei Modera?: Activitate
Amuzant
Prietenos
Caterinca

Modalitate de contact(STEAM/FB/E-mail): Steam
Alte precizări: -

• Haha 1

• Founders
49 minutes ago, Hopsin said:

Cum te numești, ce vârstă ai și de unde ești?: Marian, 23 de ani, Romania:)
De ce vrei să te alături comunități noastre?: Sa va ajut
Ce categorie dorești să moderezi, să ai grijă de ia?: oricare
Cum vei avea grijă de categoria pe care o vei Modera?: Activitate
Amuzant
Prietenos
Caterinca

Modalitate de contact(STEAM/FB/E-mail): Steam
Alte precizări: -

:respins:

Cerere facuta in misto pe scurt in lene, nici macar nu te-ai chinuti.

Aplica din nou peste 7 zile, si arata putin de activiate inainte de aplicatie. 

b_560_95_1.png

• 2 weeks later...

Cum te numești, ce vârstă ai și de unde ești?:  Bajenaru Ilie Ciprian ,36 ani , Ploiesti Prahova
De ce vrei să te alături comunități noastre?: Stiu Sectiunea Relax ! Pentru ca este un nou Concept Bun !
Ce categorie dorești să moderezi, să ai grijă de ia?: Sectiunea Relax !
Cum vei avea grijă de categoria pe care o vei Modera?: O voi Modera de la Bine In Sus  Promit !
Descrie-te personal în minim 2-3 rânduri: Sunt Un Om Bun dar cand sunt calcat pe coada devin si un om mai rau !
Modalitate de contact(STEAM/FB/E-mail): omuldinumbra30 pe Steam si mail : poko2015@yahoo.ro
Alte precizări:  Forta Noului Concept si noua Inovatie in Materie de Gaming By BlackGames.RO ! Felicitrari !

• Founders
3 hours ago, Omuldinumbra said:

Cum te numești, ce vârstă ai și de unde ești?:  Bajenaru Ilie Ciprian ,36 ani , Ploiesti Prahova
De ce vrei să te alături comunități noastre?: Stiu Sectiunea Relax ! Pentru ca este un nou Concept Bun !
Ce categorie dorești să moderezi, să ai grijă de ia?: Sectiunea Relax !
Cum vei avea grijă de categoria pe care o vei Modera?: O voi Modera de la Bine In Sus  Promit !
Descrie-te personal în minim 2-3 rânduri: Sunt Un Om Bun dar cand sunt calcat pe coada devin si un om mai rau !
Modalitate de contact(STEAM/FB/E-mail): omuldinumbra30 pe Steam si mail : poko2015@yahoo.ro
Alte precizări:  Forta Noului Concept si noua Inovatie in Materie de Gaming By BlackGames.RO ! Felicitrari !

Respins! 

Aici este strict de gradul care se ocupă cu moderarea unei categorii din zona generală, nu a unui server acolo se ocupă doar deținătorii serverului.

b_560_95_1.png