Jump to content
Boosted your CS1.6 server ×
Welcome to
BLACKGAMES Romania
This community was created in 2012 as a laid back gaming environment to give gamers a place to call home and be able to communicate with others. Don't forget to present yourself to us in a small topic then you can try to read our community rules and most importantly, don't forget to have fun, we are a gaming community with the desire to change the meaning of gaming, we try to offer everything that is best for members of our community, at the same time we are looking for staff, servers, designers, pulleys and more.

Cerere Unban 4Gaming@Scorpion


Recommended Posts

➸ Nume: 4Gaming@Scorpion
➸ Adminul care te-a banat:Roberta GM
➸ Ip-ul tau:
95.76.3.171
➸ Steam ID:  https://steamcommunity.com/id/eusuntscorpion/
➸ Ora/data la care ai luat ban: 09.01.2022 Ora 20:16
➸ Motiv: Wall....
➸  Dovada (screenshot din consola):


************************************************ 
Ban Information 
Name: 4Gaming@ScorpioN 
SteamID: STEAM_0:0:449625038 
Reason: wall 
Ban Length: 24 minutes 
Unban Time: 13:25:44 1/9/2022 
Admin Name: Roberta.GM 
Admin SteamID: STEAM_1:0:1838051243 
************************************************ 

 

As dorii sa vad si eu dovezile . Eu am prezentat wg - ul. 

Cand am vrut sa ii prezint wg-ul m-a banat instant....

Astept raspunsul unui superior. De data asta nu o sa ii fac si reclamatie pentru ban aiurea.

 

 

https://wargods.ro/wcd/report.php?id=2321883

Link to comment
Share on other sites

Salut, am aruncat un ochi si prin logs si imi cer scuze pentru cele intamplate.

Wargods e curat, esti steam on e destul de tipic scenariul... nu isi are rost cererea de unban totusi, trebuia sa ii faci direct reclamatie fiindca ban-ul a fost de 24 de minute, nu am ce unban sa dau.
Nu se face asa ceva, ban nici jumatate de ora pentru "wall", din moment ce el era steam off si tu steam on cred ca de aici si confuzia, el nu are cum sa vada ca esti steam on si sa faca legatura ca sansele sa ai cod sunt infime...
Dovada pentru cod mai mult ca sigur ca nu exista din ce am vazut in logs, mai ales ca esti curat din wargods scan; pe forum vad ca nu a mai activat de o vreme @SeFu VosTrU deci nu are sens sa mai tinem topicul deschis ca asteptam degeaba.

In concluzie, adminul in cauza va fi sanctionat -2 si o sa il indrum eu in ideea sa nu se mai intample asa ceva... asta e total la misto cu 24 de minute pt wall, nu e normal. Ban-uri pentru hack doar permanente si cu dovada, de la gradul de Moderator daca mai doreste sa aibe acces.

:TOPIC_INCHIS:

banner.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 31 Guests (See full list)

    • There are no registered users currently online
×
×
  • Create New...