Jump to content
BlackGames.ro - Strong & original
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
WELCOME TO BLACKGAMES ROMÂNIA

BlackGames a fost deschisa in speranta ca putem arata ceva diferit fata de restul comunitatilor. Dorim sa promovam egalitatea intre membrii, comunicarea, bunul simt, intelegerea, rezolvarea problemelor si munca in echipa. Suntem aici, alaturi de fiecare utilizator si dorim sa evoluam impreuna. BlackGames Romania doreste ca stafful si utilizatorii sa fie in stransa legatura. Vrem sa formam si sa mentinem ceva frumos care, doar prin implicarea fiecaruia in parte, sa poata evolua.

CS.BLACKGAMES.RO 141.95.82.165:27015
Connect
RED.BLACKGAMES.RO 141.95.82.176:27015
Connect
TINERII.BLACKGAMES.RO 5.254.20.27:27015
Connect
LEGEND.BLACKGAMES.RO 91.134.209.21:27015
Connect
HERO.BLACKGAMES.RO 135.125.153.157:27015
Connect
TS.BLACKGAMES.RO 89.40.104.41:9987
Connect

[BG] Campanie Moderatori

Recommended Posts

• Founders

Comunitatea „BlackGames" este într-o deplină căutare de personal „moderativ" pentru forum. Această campanie a fost deschisă pe bază mării echipei noastre, nu avem un număr stabilit câți Moderatori - Super-Moderatori vom recruta, dar această va fi închisă când alegem un număr de Moderatori potrivit.

Cerințele sunt concrete și stabilite, dacă veți fii inactivi timp de mai mult de 3 zile veți fii excluși pe inactivitate, noi nu avem nevoie de persoane care deschid și închid topic-uri cu circumstanța că asta este activitatea unui Moderator, nu, dacă nu știți să moderați numai este nevoie să aplicați. Cei care vin aici pe comunitate nu mai pentru grad nu mai au rost să aplice. Dacă veniți în echipa noastră staff veniți ca și comunitate cu orice veți ajuta este în folosul comunități, noi nu avem nevoie de „Șmecherași" care numai se adăpostesc aici să vadă cum este, dacă vă știți genul de persoană puteți pleca în altă parte undeva, unde vă adăpostește așa cum vă place vouă.

Gradele se vor alege „Super-Moderator" & „Moderator"  

Super-Moderator - Se va acorda celor care sunt cunoscuți aici pe comunitate ca persoane serioase, ce au mai făcut parte din staff, care au avut un cont destul de activ întrecut și vechi. 
- Moderator - Se va acorda celor care vor să ajute comunitate blackgames serios. Și vor să-și facă un viitor aici. 

Ca să aplicați trebuie să postați un model tot în acest topic cu „Reply" și modelul completat după cerințe de mai jos încercați să completați modelul corect, cum trebuie, nu la mișto și în lene să vedem ce persoane serioase sunteți.

dkYZsqL.png

Modelul de completare pentru grad:

Cum te numești?: 
Descrie-te în cel puțin 30-40 de cuvinte - (ce calități ai ce fel de persoane ești): 
Crezi că ești în stare să respecți tot ce sa sesizat mai sus?: 
Ce categorie dorești spre moderare?: 
Alte întrebări?:

dkYZsqL.png

Informații suplimentare

Aceste informații pot avea editări pe parcus.

• Nu există o vârstă minimă pentru obținerea gradului. Așa cum vă comportați ce faceți, vom putea observa și maturitatea voastră. 
• Cei care se cunosc din trecut cu anumite tangențe aici pe comunitate le vor fii greu să aplice dacă n-au devenit serioși, gândiți-vă bine dacă vă cunoașteți. 
• Deocamdată nu există anumite cerințe pe care le cerem de la contul vostru precum, posturi, vechime doar în cazul gradului de ,,Super-Moderator" nu vă precizați gradul pe care îl doriți că este inutil. 
• Ests nevoie să puteți utiliza ,,TeamSpeak 3" pentru ședințe, anunțuri. 
• Înainte de a aplica vă recomandăm să arătați puțină implicare și seriozitate așa șansele vă vor fii mari de acceptare. 

SUCCES

GlA6FW2.gif

XglJATx.gif

BlackGames - România --» [CyBer[N]eTicK] - Reputație

tgZkmoy.gifDeținător BlackGames(Forum)
tgZkmoy.gifLeader Administrație BlackGames(Forum)

XglJATx.gif

• 1 month later...

Cum te numești?:  virsag raul george
Descrie-te în cel puțin 30-40 de cuvinte - (ce calități ai ce fel de persoane ești): sunt o oersoana meticuloasa carr incearca sa faca totul ce face ca la carte dar care este si usor de lucrat impreuna .
Crezi că ești în stare să respecți tot ce sa sesizat mai sus?: da
Ce categorie dorești spre moderare?:  las la alegerea celui care imi raspunde 
Alte întrebări?-

• Rock and Roll 1

• Founders
6 minutes ago, Salat3 said:

Cum te numești?:  virsag raul george
Descrie-te în cel puțin 30-40 de cuvinte - (ce calități ai ce fel de persoane ești): sunt o oersoana meticuloasa carr incearca sa faca totul ce face ca la carte dar care este si usor de lucrat impreuna .
Crezi că ești în stare să respecți tot ce sa sesizat mai sus?: da
Ce categorie dorești spre moderare?:  las la alegerea celui care imi raspunde 
Alte întrebări?-

:ACCEPTAT:

- Sper să fii om ascultător și răbdător și toate astea spre bine te va duce. Succes!

GlA6FW2.gif

XglJATx.gif

XglJATx.gif

Cum te numești?:  Andrei 
Descrie-te în cel puțin 30-40 de cuvinte - (ce calități ai ce fel de persoane ești): Sunt persoana responsabila,rabdatoare,intelegatoare 
Crezi că ești în stare să respecți tot ce sa sesizat mai sus?:  Da 
Ce categorie dorești spre moderare?:  Discutii tematice & Socializare.
Alte întrebări?:  Nu.

• Crying 1

t9RusK6.png

Semnatura-Gif.gif

STEAM DISCORD : xend#0718

1 hour ago, xend said:

Descrie-te în cel puțin 30-40 de cuvinte - (ce calități ai ce fel de persoane ești): Sunt persoana responsabila,rabdatoare,intelegatoare 

M-am razgandit

• Crying 1

t9RusK6.png

Semnatura-Gif.gif

• Founders
1 hour ago, xend said:

19 minutes ago, xend said:

M-am razgandit

Păcat și noi vorbeam să-ți oferim ,,Administrator" dar bine că ne-ai menționat că te-ai ,,Răzgândit" să nu-l dăm aiurea. Succes și baftă în continuare. 

GlA6FW2.gif

XglJATx.gif

XglJATx.gif

Alte întrebări?: - Mi am bagat mintile in cap si am decis ca doresc sa ma stabilesc pe comunitate pe o perioada indeluga sau chiar permanenta,acum totul ramane la decizea voastra

t9RusK6.png

Semnatura-Gif.gif

• Founders
1 minute ago, xend said:

Alte întrebări?: - Mi am bagat mintile in cap si am decis ca doresc sa ma stabilesc pe comunitate pe o perioada indeluga sau chiar permanenta,acum totul ramane la decizea voastra

:RESPINS:

Nu ești serios.

4 minutes ago, xend said:

Nu este adevărat nimic.

GlA6FW2.gif

XglJATx.gif

XglJATx.gif

• 4 weeks later...

Cum te numești?: Madalin
Descrie-te în cel puțin 30-40 de cuvinte - (ce calități ai ce fel de persoane ești): Sunt o persoana de o desciplina absoluta, punctual, imi place sa invat lucruri noi, sunt deschis la orice subiect, de multe ori prea direct, imi place sa lucrez in echipa, ma integrez foarte repede. Sunt o persoana cu cei 7 ani de acasa insa asta o sa decideti voi!
Crezi că ești în stare să respecți tot ce sa sesizat mai sus?:  Cu siguranta
Ce categorie dorești spre moderare?:  Discutii tematice si socializare, vad ca e foarte dorita categoria
Alte întrebări?: Precizari mai bine zis: Imi cer mii de scuze la @CyBer[N]eTicK pentru topicul facut la administratie, chiar nu am bagat de seama ca exista o campanie deschisa in acest scop! Vad ca se pun la bataie atat gradul de Moderator cat si de S-M, las la aprecierea voastra gradul pe care credeti ca-l merit!

• Founders
2 minutes ago, STR said:

Cum te numești?: Madalin
Descrie-te în cel puțin 30-40 de cuvinte - (ce calități ai ce fel de persoane ești): Sunt o persoana de o desciplina absoluta, punctual, imi place sa invat lucruri noi, sunt deschis la orice subiect, de multe ori prea direct, imi place sa lucrez in echipa, ma integrez foarte repede. Sunt o persoana cu cei 7 ani de acasa insa asta o sa decideti voi!
Crezi că ești în stare să respecți tot ce sa sesizat mai sus?:  Cu siguranta
Ce categorie dorești spre moderare?:  Discutii tematice si socializare, vad ca e foarte dorita categoria
Alte întrebări?: Precizari mai bine zis: Imi cer mii de scuze la @CyBer[N]eTicK pentru topicul facut la administratie, chiar nu am bagat de seama ca exista o campanie deschisa in acest scop! Vad ca se pun la bataie atat gradul de Moderator cat si de S-M, las la aprecierea voastra gradul pe care credeti ca-l merit!

Te vad activ si cu posturi, deci ti-am decis Super-Moderator.

3 minutes ago, STR said:

Cu siguranta

Sper sa coincida cu descrierea succes cu functia, speram sa nu faci dezamagiri 😁

GlA6FW2.gif

XglJATx.gif

XglJATx.gif

• 4 weeks later...

Cum te numești?: Adina.
Descrie-te în cel puțin 30-40 de cuvinte - (ce calități ai ce fel de persoane ești): Sunt o persoană ajutătoare,implicată,serioasă spun totul in față daca nu-mi place ceva anume. Am fost crescută cu cei 7 ani de acasă cu un comportament corespunzător.
Crezi că ești în stare să respecți tot ce sa sesizat mai sus?: Desigur. 
Ce categorie dorești spre moderare?: N-am o preferință,ownerii ( fondatori ) comunități pot alege.
Alte întrebări?: Mulțumesc pentru înțelegere #BlackgamesLove

• Founders
6 hours ago, Adinutza said:

Cum te numești?: Adina.
Descrie-te în cel puțin 30-40 de cuvinte - (ce calități ai ce fel de persoane ești): Sunt o persoană ajutătoare,implicată,serioasă spun totul in față daca nu-mi place ceva anume. Am fost crescută cu cei 7 ani de acasă cu un comportament corespunzător.
Crezi că ești în stare să respecți tot ce sa sesizat mai sus?: Desigur. 
Ce categorie dorești spre moderare?: N-am o preferință,ownerii ( fondatori ) comunități pot alege.
Alte întrebări?: Mulțumesc pentru înțelegere #BlackgamesLove

PS: Ți-am ales 'Multimedia' succes cu funcția & ocupația

• Love 1

GlA6FW2.gif

XglJATx.gif

XglJATx.gif